Optymalizacja w telekomunikacji

Syguła&Partnerzy oraz Cost Care Consulting przygotowały wspólnie usługę optymalizacji dla wszystkich firm: Telekomunikacja dla Biznesu.

Cost Care Consulting to nowe metody redukcji kosztów telefonii. Rozdziel dostawy usług od dostaw sprzętu. Operatorzy telefonii komórkowej chętnie zgadzają się na wcześniejszą wymianę sprzętu niż wynika to z zawartej Umowy świadczenia usług. Przyczyną jest chęć utrzymania klienta w sieci danego operatora. Wbrew pozorom nie jest to korzystne dla firm.

Cost Care Consulting przeprowadza klientów przez proces rozdzielenia świadczonych usług. W naszym unikatowym modelu operatorzy dostarczają jedynie usługi telekomunikacyjne, natomiast zakupy sprzętu dokonywane są na rynku. W tym procesie wspieramy klientów wszechstronną analizą, w tym konsekwencje ewentualnych kar umownych.
Nasze unikatowe podejście pozwala osiągnąć wymierne oszczędności telefonii dla firm w średnim i długim okresie. Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia. Z nami zwiększacie szansę na sukces!
.

Piotr Syguła Specjalista ds. optymalizacji
725 726 727
piotr.sygula@doradza-my.pl


Poznaj specjalistę