Ubezpieczenia majątkowe dla Ciebie

Przez całe nasze życie gromadzimy niemały majątek. Przeważnie najbardziej wartościowymi składnikami tego majątku są nieruchomości w których mieszkamy oraz pojazdy, którymi się poruszamy. Ryzyko utraty właśnie tych składników majątku często jest wyższe niż się tego spodziewamy. Aby zapobiec przykrym konsekwencjom takiego zdarzenia powstały wyspecjalizowane rozwiązania ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadasz swój wymarzony, piękny samochód, a może masz auto którego potrzebujesz po prostu do przemieszczania się? W każdym z tych przypadków musisz posiadać ubezpieczenie OC. Tak naprawdę jest to ubezpieczenie dla osób trzecich gdzie w przypadku zdarzenia z Twojej winy, ktoś inny otrzyma środki na naprawę auta.

Masz również możliwość ubezpieczyć auto w zakresie Auto Casco, które chroni Ciebie. W przypadku zdarzenia Ty otrzymujesz odszkodowanie, z którego możesz pokryć koszty naprawy Twojego auta.

Zależy Ci na tym, aby w razie awarii czy kolizji ktoś wyciągnął pomocną dłoń? Od tego jest tzw ASSISTANCE. Jego zakres różni się bardzo mocno w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, co powoduje, że Wybór najlepszej opcji często nie jest łatwy.

Jeżeli zdarzyło Ci się mieć kiedyś szkodę, a wypłacone odszkodowanie nie było satysfakcjonujące, a wręcz krzywdzące - zadzwoń, w tym również Ci pomożemy. Jesteśmy po to aby każda Twoja styczność z rynkiem ubezpieczeniowym zawsze wiązała się z w pełni świadomymi i przemyślanymi decyzjami

Domy i mieszkania

Każdy z nas posiada lub zamierza zakupić nieruchomość. W części przypadków jest to związane z zaciągnięciem kredytu hipotecznego a co za tym idzie, z wykupieniem ubezpieczenia nieruchomości z cesją na bank.

Różnorodność ofert jak i rozbieżności cenowe ubezpieczeń nieruchomości są tak duże, że warto na dłużej pochylić się nad tą decyzją, tym bardziej, że ubezpieczenia takie opłacamy latami.

„Przypadki chodzą po ludziach” lub „nieszczęścia chodzą parami”. To powiedzenia, które doskonale odzwierciedlają często przykre zdarzenia związane z naszą własnością. Dlatego też ubezpieczamy swój majątek, swoje mieszkania lub domy przed wszelkimi zdarzeniami losowymi.

Zakres takich ubezpieczeń jest tak duży, że musi być on ściśle sprecyzowany i dopasowany do faktycznych wymagań. Jesteśmy po to aby dobrać takie ubezpieczenie majątku, które zaspokoi wszystkie wymagania klienta i da możliwość spokojnego i komfortowego życia.

OC w życiu prywatnym

Mając pojazd każdy z Nas musi mieć ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (tzw OC) związane z kierowaniem pojazdem. Nie każdy wie, że za szkody wyrządzone osobom trzecim niezwiązanymi z kierowaniem pojazdem, nie musi płacić sprawdza zdarzenia, lecz firma ubezpieczeniowa. Pęknięty wężyk w zmywarce czy pralce w Naszym mieszkaniu, a co za tym idzie zalana podłoga i meble sąsiadów z dołu spustoszyło już portfele wielu Polaków. Właśnie w takich przypadkach przydaje się OC, które w przypadku roszczeń osób trzecich pozwala na uniknięcie kosztów, które musi ponieść sprawca takiego zdarzenia.
.

nasi partnerzy